Поліцейські, поранені під час повторного удару по Семенівці, отримали відзнаки

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Поліцейські, поранені під час повторного удару по Семенівці, отримали відзнаки

Поліцейські, поранені під час повторного удару по Семенівці, отримали відзнаки

Керівник поліції області Іван Іщенко відвідав у лікарні правоохоронців, які постраждали внаслідок російських атак.

Серед пацієнтів відомчого шпиталю — троє поліцейських із Семенівки. Вони отримали поранення 17 січня, коли документували наслідки удару по житловому будинку. Тоді ворог завдав повторного удару по тій самій локації.

У постраждалих діагностовано акубаротравми (контузії). Наразі вони проходять реабілітацію. Також у закладі лікується боєць стрілецького батальйону поліції, поранений на фронті.

Під час візиту Іван Іщенко вручив пораненим відзнаки ГУНП в Чернігівській області

Джерело: Поліція Чернігівської області

«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення