Поліцейські, поранені під час повторного удару по Семенівці, отримали відзнаки

Поліцейські, поранені під час повторного удару по Семенівці, отримали відзнаки
Керівник поліції області Іван Іщенко відвідав у лікарні правоохоронців, які постраждали внаслідок російських атак.
Серед пацієнтів відомчого шпиталю — троє поліцейських із Семенівки. Вони отримали поранення 17 січня, коли документували наслідки удару по житловому будинку. Тоді ворог завдав повторного удару по тій самій локації.
У постраждалих діагностовано акубаротравми (контузії). Наразі вони проходять реабілітацію. Також у закладі лікується боєць стрілецького батальйону поліції, поранений на фронті.
Під час візиту Іван Іщенко вручив пораненим відзнаки ГУНП в Чернігівській області
Джерело: Поліція Чернігівської області
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»