Обов’язкову евакуацію оголосили та продовжили у чотирьох селах Семенівської громади

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Обов’язкову евакуацію оголосили та продовжили у чотирьох селах Семенівської громади

Сьогодні, 25 червня, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив про запровадження обов’язкової евакуації з 1 липня у двох селах Семенівської громади та продовження зимових евакуаційних заходів ще у двох.

Рішення про обов’язковий виїзд з 1 липня ухвалено Радою оборони на запит військових для сіл Газопровідне та Олександрівка. Водночас продовжується евакуація із сіл Костобобрів та Залізний Міст, де під час зимової хвилі частина жителів залишила письмові відмови від виїзду. За даними посадовців, у прикордонних зонах Чернігівщини, що підлягають евакуації, перебуває до тисячі мешканців, серед яких є 120 дітей. Процес планують завершити за два місяці. Евакуаційні маршрути та транспорт готові, усім евакуйованим гарантують тимчасове розселення.

Джерело: фейсбук-сторінка В’ячеслава Чауса – go.mmedia.com.ua/AWk8Px

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення