П’ять прикордонних громад Чернігівщини отримали 31 млн грн з держбюджету

П’ять прикордонних громад Чернігівщини отримали 31 млн грн з держбюджету
За інформацією від начальника Чернігівської обласної військової адміністрації Вʼячеслава Чауса, оприлюдненою в його Телеграм-каналі, п’ять прикордонних громад регіону одержали додаткове фінансування з державного бюджету.
Корюківській, Сновській, Семенівській, Городнянській та Новгород-Сіверській громадам було виділено загалом 31 мільйон гривень у вигляді дотації. Питання надання підтримки територіям, що межують з Російською Федерацією, як зазначає Вʼячеслав Чаус, порушувалося 3 квітня під час зустрічі Президента України Володимира Зеленського з головами територіальних громад Чернігівщини. На заході обговорювалися проблеми цих громад, серед яких постійні обстріли, ускладнені умови для підприємницької діяльності та гуманітарні питання. За результатами зустрічі Президент анонсував виділення додаткових фінансових ресурсів для прикордонних та прифронтових громад.
Отримані кошти громади мають можливість спрямувати на низку потреб. Серед них – облаштування укриттів для населення, закупівля спеціального транспорту для потреб комунальних підприємств, придбання будівельних матеріалів для проведення відновлювальних робіт та безпосереднє виконання цих робіт. Також кошти можуть бути використані для здійснення ремонтів інженерних комунікацій.
Вʼячеслав Чаус також поінформував, що очікується надання подібної фінансової допомоги на періодичній основі в майбутньому.
“Місцеві медіа”