Новгород-Сіверська та Семенівська громади отримали фургони від Франції

Новгород-Сіверська та Семенівська громади отримали фургони від Франції
Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус повідомив про передачу трьох автомобілів від Франції в межах проєкту RELEVE. Транспорт отримали Семенівська, Новгород-Сіверська та Ічнянська громади.
Фургони використовуватимуть у прикордонних громадах — для евакуаційних потреб.
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...