Новгород-Сіверська та Семенівська громади отримали фургони від Франції

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Новгород-Сіверська та Семенівська громади отримали фургони від Франції

Новгород-Сіверська та Семенівська громади отримали фургони від Франції

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус повідомив про передачу трьох автомобілів від Франції в межах проєкту RELEVE. Транспорт отримали Семенівська, Новгород-Сіверська та Ічнянська громади.

Фургони використовуватимуть у прикордонних громадах — для евакуаційних потреб.

«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення