Напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги медиків Семенівки відзначили грамотами та подяками

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги медиків Семенівки відзначили грамотами та подяками

Напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги медиків Семенівки відзначили грамотами та подяками

За інформацією Новгород-Сіверської районної військової адміністрації, напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги очільник районної військової адміністрації Олександр Селіверстов провів зустріч із співробітниками обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Під час зустрічі він вручив відзнаки районної державної адміністрації.

Валентина Прохорець, парамедик Семенівської підстанції Корюківської станції екстреної медичної допомоги зазначеного підприємства, була нагороджена Почесною грамотою районної державної адміністрації. Відзнаку вручено за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість своїй справі з нагоди Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги.

Подяку голови районної державної адміністрації отримали: Марина Комісарова, парамедик Семенівської підстанції Корюківської станції екстреної медичної допомоги «Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»; Костянтин Зєтченко, парамедик тієї ж підстанції та станції.

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення