Житель Олександрівки двічі отримав земельні ділянки. Незаконно

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Житель Олександрівки двічі отримав земельні ділянки. Незаконно

Житель Олександрівки двічі отримав земельні ділянки. Незаконно

Житель села Олександрівка двічі у 2020 році отримав від Семенівської міської ради у власність земельні ділянки площею 2 га у січні та повторно 2 га у грудні для ведення особистого селянського господарства.

Обвинувачений вніс неправдиві відомості у заяву про затвердження проєкту землеустрою, що призвело до заволодіння земельною ділянкою шляхом обману.

Обвинувачений визнав свою вину, щиро розкаявся. Суд призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 34 000 гривень і сплатити його у місячний строк.

Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень tinyurl.com/4sj4n8bd

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення