Заступниця глави МОЗ відзначила роботу семенівських лікарів

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Заступниця глави МОЗ відзначила роботу семенівських лікарів

Заступниця глави МОЗ відзначила роботу семенівських лікарів

Медичні заклади Семенівської громади 22 грудня відвідала заступниця Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Марина Слободніченко.

Попри перебування громади у 12-кілометровій зоні від лінії фронту та щоденні обстріли, у місті продовжують надавати як первинну, так і спеціалізовану медичну допомогу. Лікарі працюють, незважаючи на руйнування приміщення «первинки».

Головною проблемою галузі залишається дефіцит кадрів. Для залучення фахівців місцева влада запровадила програму підтримки: лікарям, які готові працювати у громаді, виплачують 100 тисяч гривень «підйомних» та надають безкоштовну службову квартиру.

Також посадовиця відзначила ефективну роботу підстанцій екстреної медичної допомоги, зокрема у Семенівці, де команди повністю укомплектовані персоналом.

«Наша Семенівка»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення