Заступниця глави МОЗ відзначила роботу семенівських лікарів

Заступниця глави МОЗ відзначила роботу семенівських лікарів
Медичні заклади Семенівської громади 22 грудня відвідала заступниця Міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Марина Слободніченко.
Попри перебування громади у 12-кілометровій зоні від лінії фронту та щоденні обстріли, у місті продовжують надавати як первинну, так і спеціалізовану медичну допомогу. Лікарі працюють, незважаючи на руйнування приміщення «первинки».
Головною проблемою галузі залишається дефіцит кадрів. Для залучення фахівців місцева влада запровадила програму підтримки: лікарям, які готові працювати у громаді, виплачують 100 тисяч гривень «підйомних» та надають безкоштовну службову квартиру.
Також посадовиця відзначила ефективну роботу підстанцій екстреної медичної допомоги, зокрема у Семенівці, де команди повністю укомплектовані персоналом.
«Наша Семенівка»