Ворог продовжує атакувати Семенівську громаду: знищено будинок старости в Хотіївці

Ворог продовжує атакувати Семенівську громаду: знищено будинок старости в Хотіївці
Сьогодні міський голова Сергій Деденко повідомив про черговий акт ворожої агресії проти цивільного населення громади.
«Ворог продовжує спалювати нашу громаду! Сьогодні Хотіївка. Черговий злочин. Цілеспрямовано ворожі БПЛА знищили житловий будинок старости!», — написав очільник громади на своїй сторінці.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...