В Новгород-Сіверському районі росіянами було вбито мирного жителя

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

В Новгород-Сіверському районі росіянами було вбито мирного жителя

В Новгород-Сіверському районі росіянами було вбито мирного жителя

Учора ввечері, 28 травня, загарбники знову здійснили обстріл прикордонної Семенівської громади Новгород-Сіверського району. Внаслідок російського мінометного обстрілу 48-річний місцевий житель зазнав важких поранень і помер вночі у лікарні.

Поліцейські встановили, що чоловік зазнав смертельного поранення, коли перебував вдома – уламок боєприпаса пробив стіну будинку і влучив йому у голову.

Поліція зафіксувала наслідки ворожих атак та зібрала докази воєнних злочинів окупантів. За цим фактом поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції розслідують кримінальне провадження за порушення законів та звичаїв війни.

Джерело: Поліція Чернігівської області tinyurl.com/3eummuzk

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення