В Новгород-Сіверському районі росіянами було вбито мирного жителя

В Новгород-Сіверському районі росіянами було вбито мирного жителя
Учора ввечері, 28 травня, загарбники знову здійснили обстріл прикордонної Семенівської громади Новгород-Сіверського району. Внаслідок російського мінометного обстрілу 48-річний місцевий житель зазнав важких поранень і помер вночі у лікарні.
Поліцейські встановили, що чоловік зазнав смертельного поранення, коли перебував вдома – уламок боєприпаса пробив стіну будинку і влучив йому у голову.
Поліція зафіксувала наслідки ворожих атак та зібрала докази воєнних злочинів окупантів. За цим фактом поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції розслідують кримінальне провадження за порушення законів та звичаїв війни.
Джерело: Поліція Чернігівської області tinyurl.com/3eummuzk
“Місцеві медіа”