У Новгород-Сіверському районі поліція знешкодила залишки збитих ворожих БПЛА

У Новгород-Сіверському районі поліція знешкодила залишки збитих ворожих БПЛА
Співробітники вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини відпрацювали виклики щодо виявлення залишків бойових частин ворожих ударних безпілотників у Прилуцькому та Новгород-Сіверському районах. Про це повідомляє поліція Чернігівської області.
Днями до поліції надійшла інформація про знайдені залишки ворожих БПЛА на відкритій місцевості та поблизу населених пунктів у зазначених районах. Один з дронів виявили в полі під час роботи сільгосптехніки.
Під час потрапляння БПЛА у жатку комбайна ніхто не постраждав. Аграрії відразу відійшли на безпечну відстань та повідомили поліцію.
Фахівці вибухотехнічної служби з дотриманням усіх заходів безпеки знешкодили безпілотники.
Поліція закликає громадян бути обережними при виявленні боєприпасів або підозрілих предметів, не торкатися їх і не пересувати. У разі виявлення залишків БПЛА, мін, гранат, ракет або інших вибухонебезпечних предметів слід негайно повідомляти поліцію за номером 102, військових, ДСНС або місцеву владу.
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»