У Новгород-Сіверському районі оголошено обов’язкову евакуацію з прикордонних сіл

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Новгород-Сіверському районі оголошено обов’язкову евакуацію з прикордонних сіл

У Новгород-Сіверському районі оголошено обов’язкову евакуацію з прикордонних сіл

29 грудня 2025 року радою оборони Чернігівської області ухвалено рішення про проведення обов’язкової евакуації населення з територій активних та можливих бойових дій, де функціонують державні електронні інформаційні ресурси.

Зокрема, евакуація стосуватиметься:

Новгород-Сіверська міська територіальна громада:

с. Грем’яч;

с. Богданове;

с. Бучки;

с. Буда-Вороб’ївська.

Семенівська міська територіальна громада:

с. Архіпівка;

с. Гремячка;

с. Костобобрів;

с. Тимоновичі;

с. Сергіївське;

с. Галаганівка;

с. Залізний Міст;

с. Лісківщина.

Рішення зумовлене посиленням загрози життю мешканців зазначених населених пунктів. Водночас небезпечна ситуація залишається й в інших селах прикордоння.

Фото ілюстративне.

Джерело: Новгород-Сіверська районна військова адміністрація

«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення