У Новгород-Сіверському районі оголошено обов’язкову евакуацію з прикордонних сіл

У Новгород-Сіверському районі оголошено обов’язкову евакуацію з прикордонних сіл
29 грудня 2025 року радою оборони Чернігівської області ухвалено рішення про проведення обов’язкової евакуації населення з територій активних та можливих бойових дій, де функціонують державні електронні інформаційні ресурси.
Зокрема, евакуація стосуватиметься:
Новгород-Сіверська міська територіальна громада:
с. Грем’яч;
с. Богданове;
с. Бучки;
с. Буда-Вороб’ївська.
Семенівська міська територіальна громада:
с. Архіпівка;
с. Гремячка;
с. Костобобрів;
с. Тимоновичі;
с. Сергіївське;
с. Галаганівка;
с. Залізний Міст;
с. Лісківщина.
Рішення зумовлене посиленням загрози життю мешканців зазначених населених пунктів. Водночас небезпечна ситуація залишається й в інших селах прикордоння.
Фото ілюстративне.
Джерело: Новгород-Сіверська районна військова адміністрація
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»