Софія Кузьменко з Семенівки перемогла у відкритому чемпіонаті Чернігова з рукопашного бою

Софія Кузьменко з Семенівки перемогла у відкритому чемпіонаті Чернігова з рукопашного бою
Семенівська спортсменка виступала в складі чернігівської команди спортивної школи “Фортуна” і взяла участь у змаганнях серед дівчат 14-15 років у повному (дозованому) і легкому (семі) контактах.
Софія Кузьменко здобула перше місце у дозованому контакті, а в семі-контакті посіла друге місце.
За високу техніку ведення бою семенівська спортсменка також нагороджена кубком ,,За волю до перемоги”.
Готував спортсменку до змагань тренер Вадим Гавриш.
Надія Ребенок, “Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...