«Щоб вчитися — лізуть на дерева»: реалії прикордоння Чернігівщини

«Щоб вчитися — лізуть на дерева»: реалії прикордоння Чернігівщини
Фото дітей, які навчаються дистанційно, сидячи на деревах, опублікувала в соцмережах Larisa Nadtochey. Знімки підписала: «Так проходять дистанційні навчання в с. Іванівка. Не дай Боже, щоб ще щось прилетіло».
Користувачі в коментарях почали запитувати, що сталося. Авторка пояснила:
«Якщо нема інтернету? Місяць без зв’язку, коли він дуже потрібен — що робити? Може, хоч так влада почує. А вчителі вимагають і домашнє, і вихід на уроки. Ось вона — реальність».
Як виявилося, проблема в пошкодженій базовій станції мобільного зв’язку. Місцеві розповідають, що через пошкодження вишки в Семенівці, не працює й іванівська, яка до цього «ловила» сигнал від LifeCell. Тепер, щоб знайти бодай якийсь зв’язок, доводиться ходити по лісу або навіть лізти на дерева.
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»