Семенівські кікбоксери вибороли дев’ять медалей в Чернігові

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Семенівські кікбоксери вибороли дев’ять медалей в Чернігові

Семенівські кікбоксери вибороли дев’ять медалей в Чернігові

У суботу, 29 березня, п’ятірка семенівських кікбоксерів на чолі з їхньою тренеркою Анною Ткач взяли участь в відкритому чемпіонаті з кікбоксингу ISKA в місті Чернігів.

Неллі Поклад, Денис В’язовик, Тимофій Хрущук, Святослав Воробей та Софія Кузьменко гідно виступили на змаганнях і показали гарні результати.

Надія Ребенок, “Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення