Семенівські кікбоксери вибороли дев’ять медалей в Чернігові

Семенівські кікбоксери вибороли дев’ять медалей в Чернігові
У суботу, 29 березня, п’ятірка семенівських кікбоксерів на чолі з їхньою тренеркою Анною Ткач взяли участь в відкритому чемпіонаті з кікбоксингу ISKA в місті Чернігів.
Неллі Поклад, Денис В’язовик, Тимофій Хрущук, Святослав Воробей та Софія Кузьменко гідно виступили на змаганнях і показали гарні результати.
Надія Ребенок, “Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...