Російський БпЛА «Молнія» атакував Семенівку: пошкоджено будівлю пошти

Сьогодні, 14 квітня, о 09:13 російські війська атакували Семенівку ударним безпілотником типу «Молнія». Про це повідомив голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Олександр Селіверстов.
Унаслідок влучання пошкоджені вікна в будівлі «Укрпошти». За попередньою інформацією, станом на 10:40 постраждалих немає.
На місці події працюють відповідні служби, додаткові обставини влучання уточнюються.
Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/aDXSu4
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...