Російський безпілотник пошкодив адміністративну будівлю у Семенівці

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Російський безпілотник пошкодив адміністративну будівлю у Семенівці

Вчора, 7 червня, близько 20:05 російські війська завдали удару по місту Семенівка. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.

За попередньою інформацією, удар було завдано безпілотним літальним апаратом типу «Молнія». Внаслідок вибуху пошкоджено адміністративну будівлю. Дані про постраждалих серед місцевого населення не надходили. Масштаби пошкоджень наразі уточнюються.

Джерело: начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов – go.mmedia.com.ua/Mq9MXV

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення