Російські війська атакували підприємства та АЗС у Новгороді-Сіверському
Протягом вечора 7 червня та ранку 8 червня Новгород-Сіверський зазнав трьох хвиль ударів безпілотниками, які поцілили в автозаправну станцію та місцеві підприємства. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.
Вчора, 7 червня, у проміжку з 22:45 до 23:00 зафіксовано два влучання безпілотників у господарську інфраструктуру міста.
Сьогодні, 8 червня, близько 1:20 відбулася повторна атака двома БпЛА типу «Гербера». Вони поцілили по території харчового підприємства, внаслідок чого спалахнула пожежа, яка охопила будівлі та автомобіль. За попередньою інформацією, дані про постраждалих серед місцевого населення не надходили.
Також сьогодні, 8 червня, у період з 8:00 до 8:15 зафіксовано влучання двох ударних БпЛА в територію автозаправної станції. Інформація щодо потерпілих та остаточні наслідки руйнувань уточнюються.
Джерело: начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов – go.mmedia.com.ua/Mq9MXV
«Місцеві медіа»