Російська армія завдала ударів по Семенівці
У ніч на 4 червня російські війська завдали ударів по Семенівці, використовуючи безпілотники, авіабомби та реактивну артилерію. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.
Вчора, 3 червня, близько 22:50 у Семенівці зафіксували влучання безпілотника, тип якого наразі встановлюють. Унаслідок удару загорілася господарча будівля.
Сьогодні, 4 червня, близько 2:50 по місту завдали удару трьома керованими авіаційними бомбами (КАБ).
З 3:10 до 3:14 зафіксували ще 22 вибухи. Попередньо, російські війська здійснювали обстріл із реактивних систем залпового вогню (РСЗВ).
Близько 05:00 відбулося влучання ще двох БпЛА, за попередніми даними — типу «Герань». Через цей удар виникла пожежа в будівлі діючої пилорами.
Інформацію про потерпілих серед місцевого населення, а також остаточні масштаби руйнувань наразі встановлюють.
Джерело: начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов – go.mmedia.com.ua/SfAvxf
«Наша Семенівка»