Російська армія завдала ударів по Семенівці

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Російська армія завдала ударів по Семенівці

У ніч на 4 червня російські війська завдали ударів по Семенівці, використовуючи безпілотники, авіабомби та реактивну артилерію. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.

Вчора, 3 червня, близько 22:50 у Семенівці зафіксували влучання безпілотника, тип якого наразі встановлюють. Унаслідок удару загорілася господарча будівля.

Сьогодні, 4 червня, близько 2:50 по місту завдали удару трьома керованими авіаційними бомбами (КАБ).

З 3:10 до 3:14 зафіксували ще 22 вибухи. Попередньо, російські війська здійснювали обстріл із реактивних систем залпового вогню (РСЗВ).

Близько 05:00 відбулося влучання ще двох БпЛА, за попередніми даними — типу «Герань». Через цей удар виникла пожежа в будівлі діючої пилорами.

Інформацію про потерпілих серед місцевого населення, а також остаточні масштаби руйнувань наразі встановлюють.

Джерело: начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов – go.mmedia.com.ua/SfAvxf

«Наша Семенівка»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення