Росія продовжує терор: нові обстріли на Новгород-Сіверщині

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Росія продовжує терор: нові обстріли на Новгород-Сіверщині

Росія продовжує терор: нові обстріли на Новгород-Сіверщині

За минулу добу російські війська здійснили 12 ударів по Чернігівській області, завдавши значних руйнувань у кількох громадах регіону.

Внаслідок обстрілів у трьох селах Семенівської громади спалахнули господарські будівлі та лісові масиви. Окрім цього, росіяни зі ствольної артилерії атакували Новгород-Сіверську громаду, де зафіксовано 8 вибухів.

Особливо постраждали житлові об’єкти: повністю згорів один будинок і автомобіль, значних руйнувань зазнали ще дві домівки та непрацююча ферма. Пошкоджено також трактор та автомобіль.

На щастя, обійшлося без жертв, оскільки господарі будинків на момент обстрілу були відсутні.

Росія продовжує здійснювати терористичні атаки, не дотримуючись норм міжнародного права і гуманності.

Джерело: телеграм-канал Вʼячеслава Чауса tinyurl.com/3zphdze6

Катерина База, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення