Президент нагородив трьох жителів Новгород-Сіверського району державними відзнаками

Президент нагородив трьох жителів Новгород-Сіверського району державними відзнаками
Сьогодні, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про відзначення державними нагородами. Серед нагороджених — троє представників Новгород-Сіверського району, які забезпечують життєдіяльність прикордоння.
Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено:
Костянтин Вейкша — староста Семенівської міської ради. Він забезпечує життєдіяльність прикордонних сіл, що перебувають під постійними російськими обстрілами. Староста особисто доправляє мешканцям продукти, ліки та засоби гігієни, а також організовує евакуацію людей у безпечніші місця.
Василь Шестак — водій автотранспортних засобів місцевої пожежної команди села Костобобрів Семенівської міської ради. Він ліквідовує пожежі, які виникають у прикордонних населених пунктах громади внаслідок ворожих атак, рятуючи життя людей та їхнє майно.
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено:
Олександр Котов — водій пожежно-рятувального підрозділу Новгород-Сіверської міської ради. Рятувальник забезпечував ліквідацію пожеж після обстрілів села Грем’яч, брав участь у порятунку людей, евакуації населення та відновленні пошкодженої інфраструктури.
Нагородження відбулося за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування та самовіддане виконання службового обов’язку в умовах воєнного стану.
Джерело: офіційний сайт Президента України
“Місцеві медіа”