Пошкоджено критичну інфраструктуру: 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської громад без електроенергії

Пошкоджено критичну інфраструктуру: 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської громад без електроенергії
За інформацією Олександра Селіверстова, унаслідок чергового обстрілу ворогом пошкоджено обʼєкт критичної інфраструктури. Через це без електропостачання залишаються 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської територіальних громад. Відповідні служби працюють у режимі аварійно-відновлювальних робіт.
Критична інфраструктура функціонує у штатному режимі:
– ТОВ «Комунальник» забезпечує роботу очисних споруд і насосних станцій від генераторів, водопостачання в місті збережено (у багатоповерхівках – до першого поверху).
– КНП «Новгород-Сіверська міська лікарня» працює на генераторі і забезпечена всім необхідним для надання медичної допомоги.
– По району розгорнуто 6 пунктів незламності: п’ять у м. Новгород-Сіверський та один у сільській місцевості Семенівської громади.
“Наша Семенівка”/”Місцеві медіа”