Пошкоджено критичну інфраструктуру: 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської громад без електроенергії

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Пошкоджено критичну інфраструктуру: 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської громад без електроенергії

Пошкоджено критичну інфраструктуру: 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської громад без електроенергії

За інформацією Олександра Селіверстова, унаслідок чергового обстрілу ворогом пошкоджено обʼєкт критичної інфраструктури. Через це без електропостачання залишаються 15 населених пунктів Новгород-Сіверської та Семенівської територіальних громад. Відповідні служби працюють у режимі аварійно-відновлювальних робіт.

Критична інфраструктура функціонує у штатному режимі:

– ТОВ «Комунальник» забезпечує роботу очисних споруд і насосних станцій від генераторів, водопостачання в місті збережено (у багатоповерхівках – до першого поверху).

– КНП «Новгород-Сіверська міська лікарня» працює на генераторі і забезпечена всім необхідним для надання медичної допомоги.

– По району розгорнуто 6 пунктів незламності: п’ять у м. Новгород-Сіверський та один у сільській місцевості Семенівської громади.

“Наша Семенівка”/”Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення