Освітня криза в Семенівській громаді: майбутнє шкіл під загрозою

Освітня криза в Семенівській громаді: майбутнє шкіл під загрозою
На сторінці Семенівської міськради повідомляють, що у Семенівській громаді триває невизначеність щодо організації навчального процесу. Через близькість до кордону з рф навчання в очному форматі неможливе, а нові вимоги МОН обмежують і дистанційне навчання: у класах має бути не менше 20 учнів (можливе зниження до 10 у селах та 15 у містах).
У разі недобору учнів школи можуть бути закриті, дітей — відрахують, а вчителів — переведуть у стан простою. Альтернативою стане створення єдиної онлайн-школи за дозволом ОДА.
На нещодавньому “круглому столі” освітяни громади обговорили можливі сценарії: об’єднання міських шкіл №1 і №3, скорочення паралелей у ліцеї №2, підсилення Погорільської гімназії учнями з сільських філій. Натомість школи в Іванівці, Тимоновичах, Чорному Розі, Костобоброві та Машевому — під загрозою повного закриття.
Подальші рішення прийматимуть у серпні, після повторного засідання. Усе залежатиме від фактичної кількості учнів.
«Місцеві медіа»