Обстріл Семенівки з РСЗВ «Град»

Обстріл Семенівки з РСЗВ «Град»
24 вересня ввечері російські війська обстріляли Семенівку з реактивних систем залпового вогню «Град». Зафіксовано щонайменше 38 вибухів. Про це повідомляє Олександр Селіверстов, начальник Новгород-Сіверської РВА.
Під вогнем опинилися житловий сектор та об’єкти цивільної інфраструктури. Внаслідок обстрілу пошкоджено будинки, сталося кілька пожеж.
За попередніми даними, загиблих немає.
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...