Мешканці трьох районів області опинилися без електроенергії через аварію у сусідів

Мешканці трьох районів області опинилися без електроенергії через аварію у сусідів
Сьогодні, 4 лютого, у Новгород-Сіверському, Корюківському та Чернігівському районах зафіксовано аварійні відключення світла. Як повідомляє АТ «Чернігівобленерго», причиною стала аварія на повітряній лінії 110 кВ у сусідній області.
Через технічні проблеми на лінії знеструмлено споживачів низки населених пунктів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.
Джерело: АТ «Чернігівобленерго» –
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...