Матерям двох загиблих воїнів із Новгород-Сіверщини вручили ордени
19 травня матерям двох загиблих військовослужбовців передали ордени «За мужність» ІІІ ступеня, якими бійців нагороджено посмертно. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.
Державні відзнаки присвоїли старшому солдату Геннадію Алєксєйцеву та солдату Олександру Савчуку.
Ордени призначено за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також за самовіддане виконання військового обов’язку. Під час передачі нагород пам’ять загиблих військовослужбовців вшанували хвилиною мовчання.
Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/d7uLss
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»