Лікарку ветеринарної медицини з Семенівки відзначено до Дня працівників галузі

Лікарку ветеринарної медицини з Семенівки відзначено до Дня працівників галузі
Напередодні професійного свята начальник РВА Олександр Селіверстов привітав працівників ветеринарної медицини та вручив відзнаки, повідомляє Новгород-Сіверська районна військова адміністрація.
Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:
– Сергій Редкач — начальник Новгород-Сіверського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області;
– Наталія Ісаченко — начальник Новгород-Сіверської районної державної лікарні ветеринарної медицини, лікаря ветеринарної медицини;
– Валентина Хіро — завідувач Новгород-Сіверського відділу Чернігівської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.
Подяку голови РДА отримали:
– Любов Стецкова-Єрмоленко — лікарка ветеринарної медицини І категорії Семенівської дільничної лікарні ветеринарної медицини;
– Олена Белан — фельдшерка ветеринарної медицини І категорії Коропської дільничної лікарні ветеринарної медицини.
“Наша Семенівка”/”Місцеві медіа”