Лікарку ветеринарної медицини з Семенівки відзначено до Дня працівників галузі

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Лікарку ветеринарної медицини з Семенівки відзначено до Дня працівників галузі

Лікарку ветеринарної медицини з Семенівки відзначено до Дня працівників галузі

Напередодні професійного свята начальник РВА Олександр Селіверстов привітав працівників ветеринарної медицини та вручив відзнаки, повідомляє Новгород-Сіверська районна військова адміністрація.

Почесною грамотою районної державної адміністрації нагороджені:

– Сергій Редкач — начальник Новгород-Сіверського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області;

– Наталія Ісаченко — начальник Новгород-Сіверської районної державної лікарні ветеринарної медицини, лікаря ветеринарної медицини;

– Валентина Хіро — завідувач Новгород-Сіверського відділу Чернігівської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Подяку голови РДА отримали:

– Любов Стецкова-Єрмоленко — лікарка ветеринарної медицини І категорії Семенівської дільничної лікарні ветеринарної медицини;

– Олена Белан — фельдшерка ветеринарної медицини І категорії Коропської дільничної лікарні ветеринарної медицини.

“Наша Семенівка”/”Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення