Кікбоксерки із Семенівки здобули призові місця на Чемпіонаті Європи у Німеччині

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Кікбоксерки із Семенівки здобули призові місця на Чемпіонаті Європи у Німеччині

З 15 по 18 травня в німецькому місті Хайльброн відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу ISKA, де збірна України посіла перше загальнокомандне місце серед 30 країн. Про це повідомляє Чернігівська обласна федерація кікбоксингу ISKA.

У складі української збірної виступили дві представниці Семенівської громади — Аліна Охріменко та Єва Гончаренко.

Аліна Охріменко у ваговій категорії понад 60 кілограмів виборола дві золоті та одну срібну медалі у дисциплінах Light Contact, K-1 Light та K-1.

Єва Гончаренко у ваговій категорії до 60 кілограмів здобула дві срібні нагороди в розділах Full Contact та K-1.

Джерело: Чернігівська обласна федерація кікбоксингу ISKA go.mmedia.com.ua/SN7V5N

«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення