Кікбоксерки із Семенівки здобули призові місця на Чемпіонаті Європи у Німеччині
З 15 по 18 травня в німецькому місті Хайльброн відбувся Чемпіонат Європи з кікбоксингу ISKA, де збірна України посіла перше загальнокомандне місце серед 30 країн. Про це повідомляє Чернігівська обласна федерація кікбоксингу ISKA.
У складі української збірної виступили дві представниці Семенівської громади — Аліна Охріменко та Єва Гончаренко.
Аліна Охріменко у ваговій категорії понад 60 кілограмів виборола дві золоті та одну срібну медалі у дисциплінах Light Contact, K-1 Light та K-1.
Єва Гончаренко у ваговій категорії до 60 кілограмів здобула дві срібні нагороди в розділах Full Contact та K-1.
Джерело: Чернігівська обласна федерація кікбоксингу ISKA go.mmedia.com.ua/SN7V5N
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»