Хірург поповнив ряди співробітників семенівської лікарні

Хірург поповнив ряди співробітників семенівської лікарні
Нещодавно в Семенівській лікарні почав працювати лікар-хірург Терек Аль-Хамес. Терек навчався в Україні і залишився тут жити і працювати.
Це перший досвід залучення іноземних спеціалістів до семенівської лікарні.
Семенівська міська рада продовжує вести роботу в напрямку залучення спеціалістів-медиків, діють програми виплати підйомних, місцевих стимулів та надання сучасного житла.
Джерело: Facebook- сторінка Сергія Деденка tinyurl.com/tacw3m2a
“Місцеві медіа”
Якщо у вас є цікаві новини про Семенівщину, пишіть нам! Форма для відправлення повідомлень (в тому числі анонімних) в редакцію tally.so/r/mBGbD5