Глобино і Семенівка підписали Меморандум про співпрацю громад

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Глобино і Семенівка підписали Меморандум про співпрацю громад

Глобино і Семенівка підписали Меморандум про співпрацю громад

Вчора відбулася робоча зустріч міського голови Станіслава Джуся та Семенівського міського голови Сергія Деденка. Ключовою подією стало підписання Меморандуму про співробітництво між громадами в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Про це повідомляє Глобинська міська територіальна громада.

Партнерство передбачає взаємодопомогу, підтримку постраждалого населення, обмін досвідом і спільне відновлення інфраструктури. Під час зустрічі сторони також поділилися досвідом розвитку своїх територій та окреслили плани на майбутню співпрацю.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення