Глобино і Семенівка підписали Меморандум про співпрацю громад

Глобино і Семенівка підписали Меморандум про співпрацю громад
Вчора відбулася робоча зустріч міського голови Станіслава Джуся та Семенівського міського голови Сергія Деденка. Ключовою подією стало підписання Меморандуму про співробітництво між громадами в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Про це повідомляє Глобинська міська територіальна громада.
Партнерство передбачає взаємодопомогу, підтримку постраждалого населення, обмін досвідом і спільне відновлення інфраструктури. Під час зустрічі сторони також поділилися досвідом розвитку своїх територій та окреслили плани на майбутню співпрацю.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...