Чотири громади Чернігівщини отримали понад 2 мільйони гривень допомоги від партнерських регіонів

Чотири громади Чернігівщини отримали понад 2 мільйони гривень допомоги від партнерських регіонів
В’ячеслав Чаус повідомив, що Городнянська, Корюківська, Новгород-Сіверська та Семенівська громади Чернігівщини отримали фінансову допомогу в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Загальна сума підтримки — понад 2 мільйони гривень. Кошти надійшли від партнерських громад із Вінницької, Київської, Полтавської та Черкаської областей.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...