Чотири громади Чернігівщини отримали понад 2 мільйони гривень допомоги від партнерських регіонів

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Чотири громади Чернігівщини отримали понад 2 мільйони гривень допомоги від партнерських регіонів

Чотири громади Чернігівщини отримали понад 2 мільйони гривень допомоги від партнерських регіонів

В’ячеслав Чаус повідомив, що Городнянська, Корюківська, Новгород-Сіверська та Семенівська громади Чернігівщини отримали фінансову допомогу в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Загальна сума підтримки — понад 2 мільйони гривень. Кошти надійшли від партнерських громад із Вінницької, Київської, Полтавської та Черкаської областей.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення