Через аварію на підстанції знеструмлено частину Новгород-Сіверщини

Через аварію на підстанції знеструмлено частину Новгород-Сіверщини
Сьогодні, 9 лютого, у низці населених пунктів Новгород-Сіверського району сталося аварійне відключення електроенергії. Як повідомляє АТ «Чернігівобленерго», причиною стала аварія на одній із підстанцій.
Наразі фахівці проводять ремонтні роботи для відновлення живлення. Точний перелік населених пунктів, що залишилися без світла, та орієнтовний час завершення робіт у компанії наразі не уточнюють.
Джерело: Чернігівобленерго –
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...