Знай наших: у Вінниці семенівські кікбоксерки вибороли п’ять золотих медалей

Знай наших: у Вінниці семенівські кікбоксерки вибороли п’ять золотих медалей
21-24 листопада юні спортсменки з Семенівки їздили на змагання до Вінниці.
Кубок України з кікбоксингу ІСКА є відбором до Чемпіонату Європи 2025 року. Тому участь у ньому є дороговказом для спортсменів, які можуть наступного року поїхати на Мальту.
Софія Кузьменко та Неллі Поклад представляли місто Семенівку у збірній команди Чернігова. Неллі спробувала свої сили, але не зайняла призового місця. Софія виборола золоту медаль у категорїї “лайт”. В інтерв’ю юна спортсменка подякувала своїй тренерці Анні Ткач за підготовку до змагань: дівчина пишається своїм результатом, адже лише постійні щоденні тренування і поради тренерів можуть довести до високого результату. “Поїздка до Вінниці — це і релакс від життя на прикордонні, і нові знайомства для мене, хоча і очікування бою теж виснажує. Цього разу чекала своїх боїв з самого ранку, а матчі відбулись вже близько восьмої вечора. Також перечікували тривогу. Радує, що змогла достойно виступити за своє містечко”, — з посмішкою розповідає пережите 14-річна Софія.
Аліна Охріменко та Єва Гончаренко виступали за Чернігів. Вони везуть додому кожна по дві золоті медалі. Підготуватись до змагань їм допоміг тренер Роман Луданик. Дівчата дякують керівництву Чернігівської обласної федерації з кікбоксингу ISKA.
Надія Ребенок “Місцеві медіа”