Викриття незаконного зберігання боєприпасів поліцією Новгород-Сіверського

Викриття незаконного зберігання боєприпасів поліцією Новгород-Сіверського
Днями оперативники Новгород-Сіверського райвідділу поліції отримали інформацію про те, що 42-річний мешканець Семенівки зберігає у себе вдома боєприпаси.
В ході обшуку правоохоронці виявили предмети, схожі на набої до автоматичної зброї 5,45 мм в кількості 60 штук, корпус від ручної гранати «Ф1» і запал до неї, а також 4 великокаліберні набої. Боєприпаси вилучили та направили на експертні дослідження.
За цим фактом слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського районного відділу поліції розслідують кримінальне провадження за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.
Досудове розслідування триває.
Джерело: Поліція Новгород-Сіверського району tinyurl.com/yc4spfzm
«Місцеві медіа»