Викриття незаконного зберігання боєприпасів поліцією Новгород-Сіверського

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Викриття незаконного зберігання боєприпасів поліцією Новгород-Сіверського

Викриття незаконного зберігання боєприпасів поліцією Новгород-Сіверського

Днями оперативники Новгород-Сіверського райвідділу поліції отримали інформацію про те, що 42-річний мешканець Семенівки зберігає у себе вдома боєприпаси.

В ході обшуку правоохоронці виявили предмети, схожі на набої до автоматичної зброї 5,45 мм в кількості 60 штук, корпус від ручної гранати «Ф1» і запал до неї, а також 4 великокаліберні набої. Боєприпаси вилучили та направили на експертні дослідження.

За цим фактом слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського районного відділу поліції розслідують кримінальне провадження за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Досудове розслідування триває.

Джерело: Поліція Новгород-Сіверського району tinyurl.com/yc4spfzm

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення