Внаслідок російського обстрілу пошкоджено цивільну інфраструктуру

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Внаслідок російського обстрілу пошкоджено цивільну інфраструктуру

Внаслідок російського обстрілу пошкоджено цивільну інфраструктуру

Сьогодні російські війська здійснили обстріл одного з прикордонних сіл Новгород-Сіверського району. Про це інформує поліція Чернігівської області.

Внаслідок атаки пошкоджено будівлю сільськогосподарського підприємства та дитячий майданчик. На щастя, обійшлося без постраждалих серед мирного населення.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення