Внаслідок російського обстрілу пошкоджено цивільну інфраструктуру

Внаслідок російського обстрілу пошкоджено цивільну інфраструктуру
Сьогодні російські війська здійснили обстріл одного з прикордонних сіл Новгород-Сіверського району. Про це інформує поліція Чернігівської області.
Внаслідок атаки пошкоджено будівлю сільськогосподарського підприємства та дитячий майданчик. На щастя, обійшлося без постраждалих серед мирного населення.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...