Військовий викрав автомагнітолу: має рік для роздумів

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Військовий викрав автомагнітолу: має рік для роздумів

Військовий викрав автомагнітолу: має рік для роздумів

У Чернігові у червні було розглянуто кримінальне провадження за обвинуваченням мешканця Семенівщини у скоєнні крадіжки. Обвинувачений визнав свою вину та висловив каяття за вчинене.

Уродженець села Стара Гутка Семенівської, будучи військовослужбовцем за призовом під час мобілізації, викрав автомагнітолу з автомобіля під час перебування біля шиномонтажу.

Суд призначив обвинувачуваному покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з можливістю звільнення від відбуття покарання після однорічного іспитового строку. Також звинувачуваний повернув автомагнітолу потерпілому.

Джерело: Єдиний державний реєстр судових справ tinyurl.com/mr2p3p2e

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення