Військовий викрав автомагнітолу: має рік для роздумів

Військовий викрав автомагнітолу: має рік для роздумів
У Чернігові у червні було розглянуто кримінальне провадження за обвинуваченням мешканця Семенівщини у скоєнні крадіжки. Обвинувачений визнав свою вину та висловив каяття за вчинене.
Уродженець села Стара Гутка Семенівської, будучи військовослужбовцем за призовом під час мобілізації, викрав автомагнітолу з автомобіля під час перебування біля шиномонтажу.
Суд призначив обвинувачуваному покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з можливістю звільнення від відбуття покарання після однорічного іспитового строку. Також звинувачуваний повернув автомагнітолу потерпілому.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових справ tinyurl.com/mr2p3p2e
“Місцеві медіа”