Вчителі Семенівської громади отримуватимуть щомісячну доплату

Вчителі Семенівської громади отримуватимуть щомісячну доплату
Вчителі, які працюють на прифронтових територіях, отримуватимуть збільшену щомісячну доплату в розмірі 4 000 грн після сплати податків. Про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко на своєму Telegram-каналі.
За інформацією прем’єр-міністерки, таке рішення ухвалили на засіданні Уряду. Доплати стосуватимуться 25 тисяч вчителів з 84 громад різних областей, у тому числі і Чернігівської.
Як стало відомо з постанови Кабінету Міністрів України, Семенівську громаду внесли до переліку тих, вчителя якої отримуватимуть таку доплату – tinyurl.com/4tvk9wzf
Виплати будуть нараховані в жовтні за період з 1 вересня.
Уряд також передбачив підвищення зарплати педагогічних працівників на 50% у бюджеті на 2026 рік.
«Місцеві медіа»