Вчителі Семенівської громади отримуватимуть щомісячну доплату

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Вчителі Семенівської громади отримуватимуть щомісячну доплату

Вчителі Семенівської громади отримуватимуть щомісячну доплату

Вчителі, які працюють на прифронтових територіях, отримуватимуть збільшену щомісячну доплату в розмірі 4 000 грн після сплати податків. Про це повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко на своєму Telegram-каналі.

За інформацією прем’єр-міністерки, таке рішення ухвалили на засіданні Уряду. Доплати стосуватимуться 25 тисяч вчителів з 84 громад різних областей, у тому числі і Чернігівської.

Як стало відомо з постанови Кабінету Міністрів України, Семенівську громаду внесли до переліку тих, вчителя якої отримуватимуть таку доплату – tinyurl.com/4tvk9wzf

Виплати будуть нараховані в жовтні за період з 1 вересня.

Уряд також передбачив підвищення зарплати педагогічних працівників на 50% у бюджеті на 2026 рік.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення