У Семенівці з першого квітня почнуть вимикати опалення

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Семенівці з першого квітня почнуть вимикати опалення

Виконавчий комітет Семенівської міської ради під час чергового засідання 25 березня ухвалив рішення про завершення опалювального періоду 2025–2026 років. Про це повідомляє Семенівська міська рада.

Згідно з рішенням, подачу тепла припинять у житловому фонді всіх форм власності, а також на підприємствах, в організаціях та установах громади.

Водночас опалювальний сезон триватиме для окремих закладів:

-котельні навчального закладу в селі Жадове (на час навчального процесу);

– відділення цілодобового перебування КЗ «Центр надання соціальних послуг»;

– медичних закладів.

Окрім цього, члени виконкому розглянули питання соціального захисту та затвердили скориговані тарифи на теплову енергію та послуги з її постачання для АТ «Облтеплокомуненерго». Також було прийнято рішення щодо управління комунальним майном. Повний перелік рішень згодом оприлюднять на офіційному сайті міської ради.

Джерело: Семенівська міська рада go.mmedia.com.ua/HFsduZ

«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення