У Семенівці російський безпілотник влучив у будівлю центру зайнятості

У Семенівці російський безпілотник влучив у будівлю центру зайнятості
Як повідомляє Оперативне командування “Північ”, за минулу добу (з ранку 15-го по ранок 16-го листопада) російська армія 26 разів обстріляла Чернігівську область. Одне з влучань зафіксовано у Семенівці.
Увечері 15 листопада російський безпілотник атакував місто. Сталося влучання у будівлю центру зайнятості.
Внаслідок удару будівля зазнала пошкоджень.
Інформації про постраждалих наразі не надходило. Загалом за добу в області зафіксовано 42 вибухи.
“Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...