Таланти Семенівщини знову з перемогами!

Таланти Семенівщини знову з перемогами!
Вчора семенівські спортсмени змагалися на чемпіонаті Чернігівської області з кікбоксингу ISKA. Вихованці КЗПО “Центр дитячої та юнацької творчості” виступили на високому рівні, виборовши кілька призових місць у різних дисциплінах.
За підсумками змагань, місця серед призерів розподілилися таким чином:
- Софія Кузьменко– 2 місце в дисципліні Лайт-контакт, 3 місце в К-1 Лайт.
-
Святослав Воробей – 2 місце в К-1 Лайт.
-
Тимофій Хрущук – 2 місце в Лайт-контакт, 2 місце в К-1 Лайт.
-
Неллі Поклад– 2 місце в Лайт-контакт, 2 місце в К-1 Лайт.
Готувала до змагань семенівських спортсменів і спортсменок тренерка Анна Ткач.
Надія Ребенок, «Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...