Семенівський міський голова отримав відзнаку у номінації «Громада-форпост»

Семенівський міський голова отримав відзнаку у номінації «Громада-форпост»
Під час XIX Українського муніципального форуму, організованого Асоціацією міст України, у номінації «Громада-форпост» відзначено очільників прикордонних громад. Серед нагороджених — Семенівський міський голова Сергій Деденко.
Відзнаку вручено за роботу громад, які функціонують в умовах постійних ризиків та продовжують забезпечувати необхідні послуги населенню, а також взаємодіяти з підрозділами оборони на прикордонних територіях.
Джерело: Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...