Семенівська громада отримала новий шкільний автобус

Семенівська громада отримала новий шкільний автобус
Як повідомив на своїй Facebook-сторінці голова Чернігівської ВДА В’ячеслав Чаус, 11 новеньких шкільних автобусів вчора поїхали в громади області. На умовах співфінансування з місцевими бюджетами, 32,17 мільйонів гривень профінансували з державного бюджету, 5,47 мільйонів гривень – з місцевих бюджетів.
Серед громад, що отримають автобуси, і Новгород-Сіверська
Володимир Демченко, “Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...