Семенівська громада отримала нові пікапи

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Семенівська громада отримала нові пікапи

Семенівська громада отримала нові пікапи

Парк Семенівської громади поповнився новою одиницею техніки. Про це повідомив Сергій Деденко на своїй Facebook-сторінці.

Також Новгород-Сіверська міська рада повідомляє, що громада отримала автомобіль Volkswagen Amarok у межах міжнародної допомоги від Стабілізаційної платформи, ЄС та уряду Німеччини.

Новий пікап забезпечить швидке реагування на нагальні потреби громади.

“Наша Семенівка”/”Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення