Семенівська громада отримала нові пікапи

Семенівська громада отримала нові пікапи
Парк Семенівської громади поповнився новою одиницею техніки. Про це повідомив Сергій Деденко на своїй Facebook-сторінці.
Також Новгород-Сіверська міська рада повідомляє, що громада отримала автомобіль Volkswagen Amarok у межах міжнародної допомоги від Стабілізаційної платформи, ЄС та уряду Німеччини.
Новий пікап забезпечить швидке реагування на нагальні потреби громади.
“Наша Семенівка”/”Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...