СЕМЕНІВКА ІСТОРИЧНА

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

СЕМЕНІВКА ІСТОРИЧНА

СЕМЕНІВКА ІСТОРИЧНА

Як семенівська та корюківська молодь на початку “нульових” товаришували

Це були часи, коли в наших краях ще не було мобільного зв’язку, а інтернет мали вдома одиниці щасливих власників персональних комп’ютерів. Молодь переважно продовжувала слухати касетні магнітофони і тільки найбільш заможні й «просунуті» вже мали носії програвачів CD-дисків.

Однолітки із сусідніх райцентрів Чернігівщини зустрічалися тоді, як правило, під час спортивних змагань — різноманітних чемпіонатів з ігрових видів спорту, таких як футбол, волейбол тощо. З початком роботи центрів соцслужб для молоді на межі ХХ-ХХІ століть дозвілля урізноманітнилося. Дуже активним молодіжне життя у той час було, зокрема, у Мені та Коропі та інших райцентрах Чернігівщини. Проводилися КВК, різноманітні фестивалі, організовувалися молодіжні кафе…Частішими ставали зустрічі молоді сусідніх райцентрів Чернігівщини.

Одна із них відбулася у серпні 2002 року (на фото). Тоді семенівська молодь приїхала погостити до однолітків з Корюківки. Зібралася повна зала Будинку культури, щоб подивитися виступи команд КВК, потім відбулися товариські поєдинки з пляжного волейболу, а увечері друзі зустрілися на дискотеці, де танцювали й співали караоке.

Можливо, наші читачі пам’ятають ту зустріч, або подібні молодіжні акції, які відбувалися в наших краях в ті часи? Якщо так, пишіть, будь ласка, про це в коментарях.

Едуард Асмаковський, спеціально для “Місцевих медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення