«Рука весь час наче свербить, а її немає»: Віктор Суботський з Семенівки вчиться жити з протезом

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Семенівець отримав важкі поранення внаслідок ворожих обстрілів на прикордонні. Був «найтяжчим» з поранених на той момент.

Віктор служив у прикордонних військах з початку повномасштабного вторгнення. Підрозділ постійно перебував під загрозою ворожих ударів. Одного дня російські снаряди накрили їхню позицію. Рука в бійця була розтрощена, а нога зазнала серйозних пошкоджень. У лікарні медики ухвалили рішення ампутувати ліву руку, щоб урятувати його життя. Ногу вдалося зберегти, але шлях до повного відновлення триває досі.

«Найважче було прийняти, що я більше ніколи не матиму двох рук, особливо дивлячись на свої фото», — згадує Віктор. Після виписки з лікарні він повернувся додому, але замість спокою й підтримки стикнувся з бюрократичними труднощами. Щоб оформити документи на протезування, йому довелося обійти десятки кабінетів.

Попри це, чоловік не здався. Велика підтримка від сім’ї вартує багато: сьогодні Віктор вже має донечку, щасливий, що дружина стала для нього опорою всюди.

Зараз Віктор продовжує звикати до нового життя. Він є очільником ветеранського простору «Пліч-о-пліч з Героями: Чернігівщина». Мрій і планів на майбутнє багато.

Своєю історією Віктор Суботський поділився «Місцевим медіа». Дивіться на нашому каналі

Катерина База, “Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення