«Рука весь час наче свербить, а її немає»: Віктор Суботський з Семенівки вчиться жити з протезом

«Рука весь час наче свербить, а її немає»: Віктор Суботський з Семенівки вчиться жити з протезом
Семенівець отримав важкі поранення внаслідок ворожих обстрілів на прикордонні. Був «найтяжчим» з поранених на той момент.
Віктор служив у прикордонних військах з початку повномасштабного вторгнення. Підрозділ постійно перебував під загрозою ворожих ударів. Одного дня російські снаряди накрили їхню позицію. Рука в бійця була розтрощена, а нога зазнала серйозних пошкоджень. У лікарні медики ухвалили рішення ампутувати ліву руку, щоб урятувати його життя. Ногу вдалося зберегти, але шлях до повного відновлення триває досі.
«Найважче було прийняти, що я більше ніколи не матиму двох рук, особливо дивлячись на свої фото», — згадує Віктор. Після виписки з лікарні він повернувся додому, але замість спокою й підтримки стикнувся з бюрократичними труднощами. Щоб оформити документи на протезування, йому довелося обійти десятки кабінетів.
Попри це, чоловік не здався. Велика підтримка від сім’ї вартує багато: сьогодні Віктор вже має донечку, щасливий, що дружина стала для нього опорою всюди.
Зараз Віктор продовжує звикати до нового життя. Він є очільником ветеранського простору «Пліч-о-пліч з Героями: Чернігівщина». Мрій і планів на майбутнє багато.
Своєю історією Віктор Суботський поділився «Місцевим медіа». Дивіться на нашому каналі: youtu.be/g7fc5lu3H6Q
Катерина База, «Місцеві медіа»