росія знову атакувала Новгород-Сіверщину: дев’ять вибухів, пошкоджена сільгосптехніка

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

росія знову атакувала Новгород-Сіверщину: дев’ять вибухів, пошкоджена сільгосптехніка

росія знову атакувала Новгород-Сіверщину: дев’ять вибухів, пошкоджена сільгосптехніка

Сьогодні на території Новгород-Сіверщини знову пролунали вибухи. За попередньою інформацією, зафіксовано дев’ять вибухів, ймовірно через застосування російськими військами 120-мм мінометів.

У селі Семенівської громади внаслідок обстрілів пошкоджена сільськогосподарська техніка. 50-річний господар дивом вцілів.

Джерело: телеграм-канал Вʼячеслава Чауса tinyurl.com/27bc7343

Катерина База, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення