росія знову атакувала Новгород-Сіверщину: дев’ять вибухів, пошкоджена сільгосптехніка

росія знову атакувала Новгород-Сіверщину: дев’ять вибухів, пошкоджена сільгосптехніка
Сьогодні на території Новгород-Сіверщини знову пролунали вибухи. За попередньою інформацією, зафіксовано дев’ять вибухів, ймовірно через застосування російськими військами 120-мм мінометів.
У селі Семенівської громади внаслідок обстрілів пошкоджена сільськогосподарська техніка. 50-річний господар дивом вцілів.
Джерело: телеграм-канал Вʼячеслава Чауса tinyurl.com/27bc7343
Катерина База, «Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...