Рада оборони ухвалила рішення про обов’язкову евакуацію в Семенівській громаді

Рада оборони ухвалила рішення про обов’язкову евакуацію в Семенівській громаді
На Раді оборони прийнято рішення про обов’язкову евакуацію мешканців 14 прикордонних сіл Чернігівщини. Це стосується Новгород-Сіверської, Семенівської, Сновської та Городнянської громад.
За інформацією голови Чернігівської ОДА В’ячеслава Чауса, прикордонні території перебувають під щоденними обстрілами. Попри небезпеку, там досі проживає близько 300 людей. Водночас упродовж року з цих територій виїхали понад 1400 жителів.
Жителів 14 населених пунктів буде поінформовано про місця збору. Для проведення евакуації залучені всі необхідні служби, визначені спеціальні маршрути та транспорт. Евакуйованим гарантують місця для тимчасового проживання.
Евакуацію планують завершити протягом 30 днів.
Джерело: Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус
«Наша Семенівка»/«Місцеві медіа»