Орденом і медаллю — посмертно: родини загиблих воїнів з Новгород-Сіверщини та Семенівщини отримали нагороди

Орденом і медаллю — посмертно: родини загиблих воїнів з Новгород-Сіверщини та Семенівщини отримали нагороди
За інформацією Новгород-Сіверської районної військової адміністрації, у Чернігові відбулося вручення державних нагород родинам чотирьох загиблих військовослужбовців з Новгород-Сіверщини та Семенівщини. Ці нагороди засвідчують героїзм та вагомий внесок воїнів у захист України. Вони продемонстрували мужність, стійкість та силу духу в боротьбі з ворогом.
Нагороди вручали начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, керівник Національної поліції Чернігівської області Іван Іщенко, командир 105-го прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександр Павлик та головний капелан Оперативного командування «Північ» отець Антоній Панасенко.
Указами Президента України за особисту мужність, самовідданість у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, а також вірність військовій присязі, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені солдат Володимир Максимихин та молодший сержант Михайло Савченко.
Медаллю «За військову службу Україні» (посмертно) відзначені майстер-сержант Ігор Кулик та старший солдат Микола Савицький.
“Наша Семенівка”/”Місцеві медіа”