Оптимізм у важкі часи

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Оптимізм у важкі часи

Оптимізм у важкі часи

Ольга, мешканка Чернігівської області, все своє життя присвятила турботі про інших. Раніше вона працювала кухарем у шкільній їдальні, а зараз її зусилля спрямовані на догляд за донькою Яною, яка з дитинства має інвалідність.

Попри всі труднощі, Ольга не втрачає оптимізму. «Буває важко, але ми стараємось жити весело», — з посмішкою каже жінка. Її дух незламний, а ставлення до життя захоплює.

Семенівська міська рада підтримали Ольгу, надавши їй набір із необхідними засобами гігієни:«У наборі були порошок, мило, зубна паста та щітки та багато іншого.

Зараз в Ольги близьких людей залишилось небагато, і тому будь-яка підтримка для сім’ї важлива. «Приємно отримати допомогу, тому що ти розумієш, що ти не сам, що є люди в світі, які протягнуть руку», — додає жінка.

Це не єдиний вид допомоги, який надає ГО «ЛАМПА». Наразі триває роздача наборів з різними товарами для дому: постільною білизною, ковдрою, подушками, посудом, рушниками тощо.

У Сноській, Городнянській, Корюківській та Семенівській громадах буде роздано по 125 таких комплектів.

Допомога надається Громадська організація “ЛАМПА” у співпраці з Данською радою у справах біженців DRC завдяки фінансуванню від Данського агентства міжнародного розвитку.

Джерело: tinyurl.com/4mms92rb

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення