Нові реанімобілі для медиків від фонду Першої леді

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Нові реанімобілі для медиків від фонду Першої леді

Нові реанімобілі для медиків від фонду Першої леді

В’ячеслав Чаус на своїй сторінці поділився інформацією, що вчора на допомогу медичним працівникам передали по новому реанімобілю, які вирушать до Семенівки та Новгород-Сіверського. Автомобілі оснащені сучасним медобладнанням і призначені для невідкладної евакуації постраждалих.

«Екстренки» отримали реанімобілі за підтримки Фундації Олени Зеленської та благодійному центру King Salman Humanitarian Aid and Relief Centre (Королівство Саудівська Аравія).

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення